MĀRUPES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS ABSOLVENTI

2017./2018.m. g.







author01

2016./2017.m. g.

Kristaps Diura, Ernests Krafts, Reveka Žeigure, Aleksandra Anna Meinerte, Monta Lotko, Veronika Čistjakova, Aleksa Arbuzova, Anda Juceviča, Marta Freiberga, Līva Karīna Spuriņa, Jānis Zaķis, Šarlote Zveja, Jānis Kārlis Zāģirs, Roberts Pladars, Kārlis Puriņš, Katrīna Letiņa, Katrīna Bērziņa, Kārlis Gatis Pļavenieks, Katrīna Eva Putirska, Daniels Treimanis





author01

2015./2016.m. g.

Toms Rožkalns, Rihards Punculis, Kārlis Bērziņš, Beāte Desmitniece, Kristiāna Felicita Dankerte, Zane Zvaigzne-Strēlniece, Imants Kristsons, Timofejs Korņijenko, Elizabete Hanna Kaudze, Patrīcija Vecvagare, Patrīcija Anna Krafte, Viktorija Razukrantova, Adrija Silva Kukuvasa, Kristaps Zīle, Matīss Villa, Ralfs Namiķis, Agija Dace Bidiņa, Una Elva Gudre, Elizabete Puķīte, Ģirts Armaņevs, Emīlija Zaķe, Veronika Čistjakova, Anete Krūmiņa, Elīza Anna Ozola, Patrīcija Vende, Artis Štālmanis, Valdis Pamovskis, Raitis Štālmanis, Iliāna Getmanska, Helga Elīna Kluce
author01

2014./2015.m. g.

Anna Elīza Zāģere, Laura Kalniņa, Daniela Paulo, Kristiāns Marks Bulis, Marta Sofija Trence, Estere Virsnīte, Elizabete Hanna Kaudze, Daniela Kuzņecova, Raitis Štālmanis, Kaspars Markuss Molls, Sebastians Macats, Endijs Ozoliņš, Pēteris Aleksis Bērziņš, Bruno Birkmanis, Eduards Putniņš, Elīna Žaka, Juliāna Kokareviča, Edijs Priedītis
author01

2013./2014.m. g.

Oskars Buks, Elizabete Anna Kristapsone, Elīna Martinsone, Edijs Priedītis, Līva Spuriņa, Dāgs Rūdis Bareika, Elīna Krievkalne, Patrīcija Zelma Samete, Darja Baranova, Laura Bembere, Anete Maže, Annija Porša, Agita Švetere, Reinis Kristers Skuja, Paula Megija Kārkliņa, Elīza Meistare, Jeļena Šatarova, Mārtiņš Plāters, Elza Alma Graumane, Madara Ozoliņa. Līva Stalizāne
author01

2012./2013.m. g.

Agnese Katrīna Reveliņa, Jānis Lejnieks, Viktorija Razukrantova, Rute Indrikova, Kristiāna Indrikova, Agate Buravcova, Elīza Dāldere, Klāss Kauliņš, Niklāvs Pauls Lībers, Kristaps Akmentiņš, Gregors Jānis Mažis, Gints Ernests Bauda, Patrīcija Līdere, Paula Bite, Alise Kuzņiceva, Patrīcija Lipaja
author01

2011./2012.m. g.

Austra Ciša, Sabīne Rožicka, Miks Emīls Zupiņš, Patrīcija Lipaja, Emīls Lejnieks, Jēkabs Tutiņš, Evita Kraukle, Žanete Pužule, Bruno Birkmanis,Ieva Daukste, Katrīna Paula Letiņa
author01

2010./2011.m. g.

Patrīcija Adītāja, Sendija Adītāja, Katrīna Buravcova, Regīna Balode, Oskars Liepiņš, Linda Liepiņa, Estere Virsnīte, Pauls Gaidis, Karīna Ķemere, Jūlija Poliektova, Anna Žaka, Daila Dedele, Katrīna Majeniece, Kristīne Orleāne, Anete Briņķe, Grieta Sīpola, Ieva Lība Ratniece, Ieva Līdaka, Elīze Indrikova
author01

2009./2010.m. g.

Ieva Pikse, Alma Kokoreviča, Līva Kokoreviča, Elīna Saulīte, Annija Skudra, Ieva Silkāne, Nineļa Fedotova, Nadežda Čistjakova, Krista Kristapsone, Austra Kozuliņa, Elīna Krievkalne, Bruno Briņķis
author01

2008./2009.m. g.

Lauma Kokoreviča, Baiba-Vaira Saulīte, Anna Kokoreviča, Rēzija Adītāja, Sabīne Rožicka, Kristaps Priede, Edgars Sjakste, Dāvis Bareika, Santa Vertele, Gunita Kraukle
author01

2007./2008.m. g.

Agita Reķe, Solvita Veisa, Linda, Kokorēviča, Ance Pīgožne, Baiba Čipa, Sintija Kristapsone, Linda Eliāse, Amanda Kokoreviča
author01

2006./2007.m. g.

Laura Tirzīte, Diāna Kokorēvica, Monta Dedele



author01

2005./2006.m. g.

Reinis Saulītis, Gvido Ziediņš, Kristīne Lipaja, Ingars Gritāns, Elīna Lipaja, Zane Lapiņa, Monta Kvjatkovska, Līga Borovkova, Līga Putraima, Mārtiņš Maculēvičs, Kurts Gailis, Sintija Viļuma
author01

2004./2005.m. g.

Kristīne Lipaja, Liene Stanke, Sanita Barkane, Jānis Ancveirs, Madara Ričika, Anete Štrodaha
author01

2003./2004.m. g.

Elīna Krēcvica, Laura Hincenberga, Lauma Lazda
author01

Mārupes Mūzikas un Mākslas skola; 39 Mazcenu aleja, Jaunmārupe; Mārupes novads; tālr.67933403
layout from Codrops / ---

2017./2018.m.g.

2016./2017.m.g.

2015./2016.m.g.

2014./2015.m.g.
Edijs Priedītis
Klvierspēles un kora klases absolvents.
Turpina mācības J.Mediņa Mūzikas vidusskolā diriģēšanas nodaļā.
Endijs Ozoliņš
Sitaminstrumentu spēles 2015.gada absolvents.
Turpina mācības Rīgas Doma kora skolā, džeza klasē.
Kaspars Molls
Sitaminstrumentu spēles 2015.gada absolvents.
Turpina mācības 7.klasē - sitaminstrumentu spēli un piedalās skolas kamerorķestrī.

2013./2014.m.g.
Annija Porša
Flautas spēles 2014.gada absolvente.
Muzicē skolas kamerorķestrī.
Laura Bembere
Flautas spēles 2014.gada absolvente.
Turpina mācības 9.flautas klasē un piedalās Latvijas un Starptautiskajos konkursos, aizstāvot Mārupes Mūzikas un mākslas skolas godu.
Darja Baranova
Flautas spēles 2014.gada absolvente.
Turpina mācības J.Mediņa Mūzikas vidusskolā.

2012./2013.m.g.
Elīza Dāldere
Čella spēles 2014.gada absolvente.
Turpina mācības Pārdaugavas Mūzikas skolā, čella spēles specialitātē. Muzicē jaunrades grupās.
Agate Buravcova
Vijoles spēles 2013. gada absolvente.
Turpina muzicēt skolas pūtēju orķestrī, apgūstot pūšaminstrumentu spēli.

2011./2012.m.g.
Katrīna Paula Letiņa
Flautas spēles 2012. gada absolvente.
Turpina mācības J.Mediņa Mūzikas vidusskolā obojas klasē.
Jēkabs Tutiņš
Ģitāras spēles 2010.gada absolvents.
Komponē un piedalās jaunrades konkursos.
Bruno Birkmanis
Sitaminstrumentu spēles 2010.gada absolvents.
Piedalās skolas Pūtēju orķestrī, spēlē pūšamos mūzikas instrumentus.

2010./2011.m.g.
Ieva Līdaka
Mākslas nodaļas 2011. gada absolvente.
Turpina mācības Rīgas Amatniecības vidusskolā vides dizaina nodaļā.
Ieva Lība Ratniece
Vijoļspēles 2011.gada absolvente.
Turpina mācības Mārupes Mūzikas un mākslas skolas 9. klasē.

Patrīcija Adītāja
Mākslas nodaļas 2011. gada absolvente.
Turpina mācības Rīgas Dizaina mākslas vidusskolā apģērbu dizaina nodaļā.
Estere Virsnīte
Vijoļspēles 2011.gada absolvente.
Turpina mācības Mārupes Mūzikas un mākslas skolas 9. klasē. Pabeidza ģitāras spēles apmācību 2015.gadā.

Katrīna Buravcova
Klavierspēles 2011. gada absolvente.
Turpina mācības Mārupes Mūzikas un mākslas skolas 9. klasē. Muzicē Mārupes Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestrī.
Katrīna Majeniece
Klavierspēles 2011. gada absolvente.
Turpina mācības Mārupes Mūzikas un mākslas skolas 9. klasē.

Karīna Ķemere
Klavierspēles 2011. gada absolvente.
Turpina mācības Jūrmalas Mūzikas vidusskolā, klavierspēles klasē. 2014. gadā iestājas Mūzikas Akadēmijā

2009./2010.m.g.
Ieva Pikse
Vijoļspēles 2010. gada absolvente.
Turpina mācības Jūrmalas Mūzikas vidusskolā.
Ieva Silkāne
Klavierspēles 2010. gada absolvente.
Beidz Jūrmalas Mūzikas vidusskolu, klavierspēles klasi.
Annija Skudra
Klavierspēles 2010. gada absolvente.
Beidz Jūrmalas Mūzikas vidusskolu, klavierspēles klasi.
Elīna Krievkalne
Flautas spēles 2010. gada absolvente.
Turpina mācības Mārupes Mūzikas un mākslas skolā stīgu instrumentu nodaļā ģitāras spēli. Izmanto iegūtās prasmes flautas spēlē kopīgi muzicējot flautistu ansamblī.
Elīna Saulīte
Flautas spēles 2010. gada absolvente.
Turpina mācības Mārupes Mūzikas un mākslas skolā. 2012. gadā uzsāk mācības J.Mediņa Mūzikas vidusskolā obojas klasē.
Austra Kozuliņa
Flautas spēles 2010. gada absolvente.
Turpina mācības Mārupes Mūzikas un mākslas skolā. 2013. gadā uzsāk mācības J.Mediņa Mūzikas vidusskolā flautas spēles klasē.

2008./2009.m.g.
Rēzija Adītāja
Klavierspēles 2009. gada absolvente.
Turpina mācības Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā.
Sabīne Elvīra Rožicka
Klavierspēles 2009. gada absolvente.
2012. gadā absolvē Mārupes Mūzikas un mākslas skolas ģitāras spēles klasi.

2007./2008.m.g.
Ance Pigožne
Vizuāli plastiskās mākslas 2008. gada absolvente.
Mācības turpina Rīgas Celtiniecības koledžā, tālāk Valsts Mākslas akadēmijā.
Agita Reķe
Klavierspēles un Vizuāli plastiskās mākslas 2008. gada absolvente.
Pabeidz arī vizuāli plastiskās mākslas nodaļas pēdējos divus kursus un iestājas Rīgas Amatniecības vidusskolā. Papildus turpina mācības Mārupes Mūzikas un mākslas skolas 9. klasē.
Spēlē Rīgas rajona jauniešu simfoniskajā orķestrī un Mārupes Mūzikas un mākslas skolas simfoniskajā orķestrī.
2011. gadā uzsāk mācības J.Mediņa Mūzikas vudusskolā mūzikas teorijas nodaļā

Solvita Veisa
Klavierspēles 2008. gada absolvente.
Pabeidz Jelgavas Mūzikas vidusskolu.

2006./2007.m.g.
Diāna Kokorēviča
Flautas spēles 2007. gada absolvents
Turpina mācības Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā.

2005./2006.m.g.
Kurts Gailis
Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas 2006. gada absolvents.
Mācības turpina Rīgas Amatniecības vidusskolā.

Līga Putraima
Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas 2006. gada absolvente.
Mācības turpina Purvciema Amatniecības vidusskolā.

Gvido Ziediņš
Klavierspēles 2006. gada absolvents.
2001.gadā Kauņas Starptautiskā konkursa "Gradus ad Parnasum" diplomands. 2001. gadā San Bardelomeo (Itālija) jauno izildītāju Starptautiskā konkursa laureāts. 2.vieta. 2002.gadā Acqui Terme (Itālija) straptautiskā konkursa "Johannes Brahms" laureāts. I vieta. 2003. gadā Parīzes Starptautiskā konkursa "Musical de France" 1 vietas ieguvējs. 2004. gadā Rīgā atlases konkursā "Musical de France" diplomands. 1. vieta. 2004.gadā Palermo (Itālija) Starptautiskā jauno pianistu konkursa "Premio Seiler" diplomands
Apgūst kursu "Pasākumu vadība" Birmingemas (Anglija) Universitātes Koledžā.

2004./2005.m.g.
Rihards Vītols
Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas 5.kursa audzēknis.
Mācības turpina Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā.

Sanita Bakane
Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas 2006. gada absolvente.
Mācības turpina Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā, pēc tam Latvijas Mākslas akadēmijā.

2003./2004.m.g.
Elīna Krēvica
Klavierspēles 2004. gada absolvente.
Turpina mācības Latvijas Kultūras Akadēmijas maģistratūrā "Mākslas" Mediju un kultūras apakšprogrammā.