Augusta Dombrovska Mūzikas skola |
Ķerve Amēlija Annija Pelnēna Elīza Bankoviča Amanda Borovkovs Andrejs Kuļikovskis Rihards Orehovs Dimitrijs Dišlere Elīza Eisaka Laura |
Babītes Mūzikas skola |
Anna Puriņa Emīlija Ekbauma Letīcija Šnejersone Kristīna Odiņeca Kārlis Veilands Lāsma Puriņa Daina Plivna |
Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola |
Maija Elīza Burlakova Simons Turanskis Voicehs Rafaels Ivanovskis Sebastjans Eduards Ivanovskis Rebeka Rumbēna Katerina Pacēviča Dārta Justīne Kolāte Anna Savčuka Gabriela Džeina Meilne Naomija Ščerbina Patrīcija Narņicka Sergejs Abiševs |
Kokneses Mūzikas skola |
Paula Vingre Luīze Vasiļevska Monta Bergmane |
Mārupes Mūzikas un mākslas skola |
Laura Cirse Kristians Grasbergs Beatrise Šveide Paula Savicka Roberts Nikolajevs Beata Jansone Kaspars Molls Dina Kristiāna Račkovska Elizabete Mence Laura Māsēna Sabīne Ļaudona Evelīna Krūmiņa Liene Zēģele Krista Cimoška Šarlote Krastiņa Kristaps Kukulis Edvards Sviķis Ksenija Pičugina Margarita Pičugina Laura Liepiņa Anna Linda Rūtenberga Paula Ozoliņa Indra Muižniece Terēze Priekule Justīne Juceviča Taiga Marija Matvejeva Endija Bembere Sabīne Mustermane Elīze Dommere Agrita Kristapsone Toms Rožkalns Agija Dace Bidiņa Kārlis Bērziņš Rendijs Garguns Evija Dārziņa Katrīna Liepa Elza Raita Paula Savicka Beatrise Šveide Luīza Beņislavska Rafaels Eliass Rūtenbergs Estere Ņeverauska Sabīne Diura Linda Pujāte Linda Antiņa Tīna Dansone Šarlote Zveja Kate Katrīna Kļaviņa Katrīna Muška Kristiana Sekace Katrīna Pužule |
Top Tap Company Stepa dejas studijas audzēkņi |
Kēta Priedniece Miķelis Priednieks |
III Mazās kamermūzikas festivāla dalībnieki
Augusta Dombrovska Mūzikas skola |
Anastasija Marusova Jekaterina Želnova Aleksejs Nazarovs |
Jūrmalas Mūzikas vidusskola |
Anna Markeviča Elizabete Santa Ozola Raina Muceniece Patrīcija Prince |
Dobeles Mūzikas skola |
Eduards Liepiņš Kristiāna Fomičeva Roberts Udalovs Dāniels Udalovs |
Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola |
Anete Kūla Anna Jupite Alisa Lavrenčuka Dārta Justīne Kolāte Emilija Lopaityte Rebeka Rumbēna Katarina Paceviča |
Olaines Mūzikas un mākslas skola |
Daniela Krūmiņa Alfrēds Auziņš Edvards Auziņš |
Mārupes Mūzikas un mākslas skola |
Eliza Elizabete Dommere Agrita Eva Kristapsone Olga Vitjuka Ernests Krafts Kristaps Diura Rihards Punculis Emīlija Vandere Elīna Šandarīnova Anna Linda Rūtenberga Jurģis Namejs Zvejnieks Paula Ozoliņa Indra Muižniece Katrīna Altenburga Olga Lungina Kate Katrīna Kļaviņa Rūta Stuģe Lija Bodjoko Rasa Puriņa Artjoms Kļimanovs Rūdis Bērziņš Lorete Ortmane Kristiāna Leidere |
II Mazās kamermūzikas festivāla dalībnieki
Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola |
Ance Bergmane Marta Paula Pauliņa Arturs Astašovs Aleksandrs Ivanovs |
Pļaviņas Mūzikas skola |
Sonora Balode Agita Cukanova Krista Priede Elīza Luksa Laine Liepiņa |
Engures Mūzikas un mākslas skola | Samanta Velta Ratniece Sabīne Trapāne Ēriks Balodis Kristaps Eniņš |
Piltenes Mūzikas skola | Laura Goršanova Laura Ozoliņa Dāvids Liepiņš Lauris Lerhs |
Latgales priekšpilsētas mūzikas skola |
Dace Bičkovska Juliāna Veresova |
Jelgavas Mūzikas vidusskola |
Meldra Krūmiņa |
Siguldas Mākslu skola "Baltais flīģelis" |
Agra Dimante Arnolds Dimants |
Mārupes MMS |
Dace Bičkovska Pāvels Ignatjevs Vera Sproģe Anna vitjuka Aija Linde Sandra Gaide Dace Akmentiņa Silvija Notte |
Mazās kamermūzikas festivāla dalībnieki
2011.gads
JMR1.mūzikas skolasPaldies!
Kuldīgas Mūzikas skolas
Daugavpils Mūzikas vidusskolas
Baldones Mūzikas un mākslas skolas
Ropažu Mūzikas skolas
Olaines Mūzikas un mākslas skolas
Piltenes Mūzikas skolas
Mārupes Mūzikas un mākslas skolas
Ķekavas mūzikas skolas
Nīcas Mūzikas skolas
Ugāles Mūzikas un mākslas skolas
J.Norviļa Madonas Mūzikas skolas
Jūrmalas Mūzikas vidusskolas
Salaspils Mūzikas skolas
Dobeles Mūzikas skolas
Latgales priekšpilsētas mūzikas skolas
A.Dombrovska Mūzikas skolas
Ozolnieku Mūzikas skolas
Inčukalna Novada mūzikas un mākslas skolas