LATVIJAS MŪZIKAS SKOLOTĀJU FESTIVĀLS "MEISTARKLASE"

MĀRUPES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLA



2015.gada
FESTIVĀLAM PIETEIKUŠIES PEDAGOGI NO


MĒRSRAGA MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
VENTSPILS MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
VENTSPILS NOVADA PILTENES MŪZIKAS SKOLAS
VAIŅODES MŪZIKAS SKOLAS
VAIŅODES NOVADA PIRMSSKOLAS IESTĀDE "ZĪLĪTE"
LIEPĀJAS PIRMSSKOLAS IESTĀDES "MAZULĪTIS"
E.MELNGAIĻA LIEPĀJAS MŪZIKAS VIDUSSKLAS
SIGULDAS MĀKSLU SKOLAS "BALTAIS FLĪĢELIS"
JELGAVAS MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
MĀRUPES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
LIMBAŽU MŪZIKAS SKOLAS
BAUSKAS MŪZIKAS SKOLAS
VALMIERAS MŪZIKAS SKOLAS
SĒJAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
JUGLAS MŪZIKAS SKOLAS
J.MEDIŅA RĪGAS 1.MŪZIKAS SKOLAS
JŪRMALAS MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
IKŠĶILES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
OGRES MŪZIKAS SKOLAS


2015.gada
FESTIVĀLA KONCERTOS PIEDALĪJĀS


  1. Marika Gavrona (Mērsraga Mūzikas un Mākslas skola)
  2. Inguna Augsne (Mērsraga Mūzikas un Mākslas skola)
  3. Annija Putniņa (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  4. Ludmila Kamiševa (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  5. Linda Rozentāle (E.Melngaiļa Liepājas Mūzikas Vidusskola)
  6. Daiga Stekjāne (Vaiņodes Mūzikas skola)
  7. Gunta Stekjāne (Vaiņodes Mūzikas skola)
  8. Ieva Bikše (Liepājas PII Mazulītis)
  9. Evita Būmerte (E.Melngaiļa Liepājas Mūzikas Vidusskola)
  10. Raitis Eleris (E.Melngaiļa Liepājas Mūzikas Vidusskola)
  11. Verners Bokums
  12. Gatis Poriņš (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  13. Irīna Kušnirenko (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  14. Vito Bergs (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  15. Daina Salmiņa (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  16. Elīna Gruzniņa (Siguldas mākslu skola „Baltais flīģelis”)
  17. Liene Dobičina (Siguldas mākslu skola „Baltais flīģelis”)
  18. Maija Luiga (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  19. Reinis Krūziņš (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  20. Andris Puziņš (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  21. Arimans Štrauss (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  22. Daira Štrausa (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  23. Antra Šķēle (Ventspils novada Piltenes mūzikas skola)
  24. Reinis Krūziņš (Ventspils novada Piltenes mūzikas skola)
  25. Benita Rozevska (Ventspils novada Piltenes mūzikas skola)
  26. Regīna Rezņikova (Ventspils novada Piltenes mūzikas skola)
  27. Ilga Porniece (Ventspils novada Piltenes mūzikas skola)
  28. Meldra Krūmiņa (Jelgavas Mūzikas Vidusskola)
  29. Silvija Notte (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  30. Guntars Freibergs (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  31. Anna Spalviņa (Limbažu Mūzikas skola)
  32. Vineta Krūmiņa (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  33. Dana Atslēga (Bauskas Mūzikas skola)
  34. Zane Jurēvica (Bauskas Mūzikas skola)
  35. Laura Meždreija (Bauskas Mūzikas skola)
  36. Jekaterina Rosuščana (Bauskas Mūzikas skola)
  37. Evija Kārkliņa (Bauskas Mūzikas skola)
  38. Dace Cerbule (Valmieras Mūzikas skola)
  39. Ieva Lapšāne (Sējas Mūzikas un mākslas skola)
  40. Dzidra Lizete Zemberga (Juglas Mūzikas skola)
  41. Agnese Krastenberga (Juglas Mūzikas skola)
  42. Helmuts Zābers (Siguldas mākslu skola „Baltais flīģelis”)
  43. Pāvels Ignatjevs (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  44. Madara Kalniņa (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  45. Dace Bičkovska (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  46. Jekaterina Suvorova (J.Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola)
  47. Andris Grīnbergs (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  48. Aija Linde (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  49. Gunta Melbārde (J.Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola)
  50. Maija Blumberga (J.Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola)
  51. Reinis Melbārdis (Ogres Mūzikas skola)
  52. Beata Zariņa-Blaščinska (E.Melngaiļa Liepājas Mūzikas Vidusskola)
  53. Dita Barona (E.Melngaiļa Liepājas Mūzikas Vidusskola)
  54. Lina Andrējeva (E.Melngaiļa Liepājas Mūzikas Vidusskola)
  55. Diāna Griņēviča (Jūrmalas mūzikas vidusskola)
  56. Vija Ozola (Jūrmalas mūzikas vidusskola)
  57. Sandra Bubindusa (Jelgavas Mūzikas Vidusskola)
  58. Andrejs Bubinduss
  59. Alīna Lielmeža (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  60. Ksenija Pospelova (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  61. Rimma Pudāne (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  62. Maira Līduma (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  63. Arta Asare (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  64. Karlīna Īvāne (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  65. Natālija Čuriļina (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  66. Linda Ivanova (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  67. Hermanis Čuriļins (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  68. Dainis Saliņš (Ogres Mūzikas skola)
  69. Kārlis Krūmiņš (Ogres Mūzikas skola)
  70. Baiba Dzeguze (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)









2015. GADA FESTIVĀLA PIETEIKUMA FORMA:



Festivāla pieteikumā lūgums norādīt:

skola:


Dalībnieka vārds,
uzvārds
Personas kods
apliecībai
Mūz.
instr.
Atskaņojamā programma:
komponista vārds, uzvārds
Skaņdarba nosaukums
Kopējā
hron.




Kontaktpersonas vārds, uzvārds:
Kontaktpersonas tālrunis:
Kontaktpersonas e-pasts:


Atzīmēt, ja nepieciešamas 2 klavieres


Kurā koncertā vēlaties piedalīties:
Mārupes Mūzikas un mākslas skolā trešdien, 28.janvārī pl.19:00 - festivāla atklāšanā;
Balvu Mūzikas skolā piektdien, 6. februārī
Bauskas pilsētas Mūzikas skolā ceturtdien, 12.februārī pl.16:00;
E.Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolā sestdien, 21.februārī pl.15:00;
Siguldas Mākslu skolā "Baltais flīģelis" sestdien, 28.februārī pl.16:00 - festivāla noslēguma koncertā












2015.gada
ORGANIZATORI:

Silvija Notte (klavierspēles skolotāja)
Dace Štrodaha (skolas direktore)
Inese Bušmane (mācību daļas vadītāja)
Evita Valaine (teorētisko priekšmetu skolotāja)












KONTAKTINFORMĀCIJA:


Festivāla koordinatori:

Silvija Notte (26660287)
Arnolds Dimants (29213171)

Mārupes Mūzikas un mākslas skola
adrese: Mazcenu aleja 39, Jaunmārupe, Mārupes pagasts;
e-pasts: meistarklases.marupe@inbox.lv

Siguldas Mākslu skola "Baltais flīģelis"
adrese: Šveices iela 19, Sigulda;
e-pasts: arnoldsdimants@gmail.com