LATVIJAS MŪZIKAS SKOLOTĀJU FESTIVĀLS "MEISTARKLASE"

MĀRUPES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLA SADARBĪBĀ AR SIGULDAS MĀKSLU SKOLU "BALTAIS FLĪĢELIS"



2016.gada
FESTIVĀLAM PIETEIKUŠIES PEDAGOGI NO


VALMIERAS MŪZIKAS SKOLAS
ENGURES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
A.DOMBROVSKA MŪZIKAS SKOLAS
JŪRMALAS MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
JŪRMASLAS VIDUSSKOLAS
OGRES MŪZIKAS SKOLAS
TUKUMA MŪZIKAS SKOLAS
BABĪTES MŪZIKAS SKOLAS
ĶEKAVAS MŪZIKAS SKOLAS
SĒJAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
SALDUS MŪZIKAS SKOLAS
OZOLNIEKU MŪZIKAS SKOLAS
J.MEDIŅA RĪGAS 1.MŪZIKAS SKOLAS
P.JURJĀNA MŪZIKAS SKOLAS
JUGLAS MŪZIKAS SKOLAS
IKŠĶILES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
LIMBAŽU MŪZIKAS SKOLAS
ROPAŽU MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
LĪGATNES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
VECUMNIEKU MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
BAUSKAS MŪZIKAS SKOLAS
PĀRDAUGAVAS MŪZIKAS SKOLAS
ULBROKAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
E.MELNGAIĻA LIEPĀJAS MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
VENTSPILS MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
BOLDERĀJAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
RĪGAS LATGALES PRIEKŠPILSĒTAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
J.IVANOVA RĒZEKNES MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
ĀDAŽU MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
SIGULDAS MĀKSLU SKOLAS "BALTAIS FLĪĢELIS"
MĀRUPES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS


2016.gada
FESTIVĀLA KONCERTOS PIEDALĪSIES


  1. Dace Cerbule (Valmieras Mūzikas skola)
  2. Gita Andersone (Sējas Mūzikas un mākslas skola)
  3. Dace Bleikša (Engures Mūzikas un Mākslas skola)
  4. Inese Rasa (A.Dombrovska Mūzikas skola)
  5. Ieva Lapšāne (Sējas Mūzikas un mākslas skola)
  6. Romans Lulla (Babītes Mūzikas skola)
  7. Katrīna Runča (Ķekavas mūzikas skola)
  8. Diana Griņēviča (Jūrmalas mūzikas vidusskola)
  9. Simona Radoviča (Saldus mūzikas skola)
  10. Genādijs Bogdanovs (A.Dombrovska Mūzikas skola; Juglas Mūzikas skola)
  11. Gunta Melbārde (J.Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola)
  12. Irina Šostaka (J.Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola)
  13. Jekaterīna Kostina (P.Jurjāna Mūzikas skola)
  14. Madara Kalniņa (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  15. Dace Bičkovska (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  16. Andris Gailītis (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  17. Natālija Čuriļina (J.Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola)
  18. Arta Asare (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  19. Normunds Krastiņš (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  20. Natālija Čuriļina (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  21. Rimma Pudāne (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  22. Linda Ivanova (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  23. Hermanis Čuriļins (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola)
  24. Natālija Meļņikoviča (Limbažu mūzikas skola)
  25. Anna Spalviņa (Limbažu mūzikas skola)
  26. Santa Stalidzāne (Ropažu Mūzikas un mākslas skola)
  27. Madara Behmane (Engures MMS un Līgatnes MMS)
  28. Maija Luiga (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  29. Šamils Almakajevs (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  30. Līga Dejus (Ādažu Mākslas un mūzikas skola )
  31. Kristīne Eltermane (Limbažu Mūzikas skola)
  32. Liene Dobičina (Siguldas mākslu skola “ Baltais flīģelis”, )
  33. Zane Jurēvica (Vecumnieku MMS un Bauskas MS)
  34. Līga Opincāne (Vecumnieku MMS un Ķekavas MS)
  35. Eva Jevstigņejeva (Ķekavas mūzikas skola)
  36. Rūta Īzāka (Bolderājas Mūzikas un mākslas skola)
  37. Ilze Kundziņa (Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskola)
  38. Sabīne Balode (Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola)
  39. Zanda Ozoliņa (Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola)
  40. Vera Borisova (Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola)
  41. Romualda Dāvida (J.Ivanovas Mūzikas vidusskola)
  42. Guna Kise (J.Ivanovas Mūzikas vidusskola)
  43. Māris Ziemelis (J.Ivanovas Mūzikas vidusskola)
  44. Žanete Solovjova (J.Ivanovas Mūzikas vidusskola)
  45. Ingrīda Balode (J.Ivanovas Mūzikas vidusskola)
  46. Agra Dimante (Siguldas Mākslu skola "Baltais flīģelis"
  47. Arnolds Dimants (Siguldas Mākslu skola "Baltais flīģelis"
  48. Vito Bergs (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  49. Daina Salmiņa (Ventspils Mūzikas Vidusskola)
  50. Madara Kalniņa (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  51. Dace Bičkovska (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  52. Dace Štrodaha (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  53. Aija Linde (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  54. Andris Grīnbergs (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  55. Andris Gailītis (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  56. Silvija Notte (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  57. Gatis Poriņš (Ventspils Mūzikas vidusskola)
  58. Irina Kušnirenko (Ventspils Mūzikas vidusskola)
  59. Vineta Krūmiņa (Ventspils Mūzikas vidusskola)
  60. Andris Puziņš (Ventspils Mūzikas vidusskola)
  61. Arimans Raitis Štrauss (Ventspils Mūzikas vidusskola)
  62. Helmuts Zābers (Siguldas Mākslu skola "Baltais flīģelis"
  63. Līga Dejus (Ādažu Mākslas un mūzikas skola)
  64. Ilona Birģele (Rīgas 45. vidusskola)
  65. Simona Radoviča (Saldus Mūzikas skola)
  66. Beata Zariņa-Blaščinska (Em.Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskola)
  67. Dita Barona (Em.Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskola)
  68. Lina Andrējeva (Em.Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskola)
  69. Rita Barkāne (Ulbrokas MMS un Ozolnieku Mūzikas skolas
  70. Slavcho Stoilkovski (Ķekavas Mūzikas skola)
  71. Normunds Krastiņš (Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola
  72. Inese Žuga (Siguldas Mākslu skola "Baltais flīģelis"
  73. Renāte Vilnīte
  74. Anna Zvejniece
  75. Alise Broka
  76. Rūta Lankovska
  77. Kristaps Kiršteins
  78. Dženifere Rumpāne (Pamatskola "Rīdze")









2016.gada
FESTIVĀLA NOLIKUMS:
FESTIVĀLA PIETEIKUMA FORMA:

Festivāla pieteikumā lūgums norādīt:

skola:


Dalībnieka vārds,
uzvārds
Personas kods
apliecībai
Mūz.
instr.
Atskaņojamā programma:
komponista vārds, uzvārds
Skaņdarba nosaukums
Kopējā
hron.




Kontaktpersonas vārds, uzvārds:
Kontaktpersonas tālrunis:
Kontaktpersonas e-pasts:


Atzīmēt, ja nepieciešamas 2 klavieres


Kurā koncertā vēlaties piedalīties:
Mārupes Mūzikas un mākslas skolā trešdien, 3.februārī - festivāla atklāšanā;
J.Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolā trešdien, 10. februārī;
Saldus Mūzikas skolā sestdien, 13.februārī;
Saldus Sv.Pētera Romas katoļu baznīcā sestdien, 13.februārī;
Limbažu Mūzikas skolā sestdien, 20.februārī;
Siguldas Mākslu skolā "Baltais flīģelis" piektdien, 26.februārī pl.17:00 - festivāla noslēguma koncertā











2016.gada festivāla
ORGANIZATORI:

Silvija Notte (klavierspēles skolotāja) Mārupes Mūzikas un mākslas skola
Arnolds Dimants (klavierspēles skolotājs) Siguldas Mākslu skola "Baltais flīģelis"
Dace Štrodaha (skolas direktore) Mārupes Mūzikas un mākslas skola
Evita Valaine (teorētisko priekšmetu skolotāja) Mārupes Mūzikas un mākslas skola









KONTAKTINFORMĀCIJA:


Festivāla koordinatori:

Silvija Notte (26660287)
Arnolds Dimants (29213171)

Mārupes Mūzikas un mākslas skola
adrese: Mazcenu aleja 39, Jaunmārupe, Mārupes pagasts;
e-pasts: meistarklases.marupe@inbox.lv

Siguldas Mākslu skola "Baltais flīģelis"
adrese: Šveices iela 19, Sigulda;
e-pasts: arnoldsdimants@gmail.com