LATVIJAS MŪZIKAS SKOLOTĀJU FESTIVĀLS "MEISTARKLASE"

MĀRUPES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLA SADARBĪBĀ AR SIGULDAS MĀKSLU SKOLU "BALTAIS FLĪĢELIS"


PIETEIKUMI


FESTIVĀLAM PIETEIKUŠIES PEDAGOGI NO


JŪRMALAS MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
NMV RĪGAS DOMA KORA SKOLA
JELGAVAS MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
PIKC VENTSPILS NOVADA PILTENES MŪZIKAS SKOLAS
PIKC NMV Em.DĀRZIŅA MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
MĀRUPES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
PIKC LIEPĀJAS MŪZIKAS UN DIZAINA VIDUSSKOLAS


FESTIVĀLA KONCERTOS PIEDALĪSIES


  1. Andrejs Bilalovs (PIKC NMV Em.Dārziņa Mūzikas vidusskola)
  2. Iveta Pinkule (PIKC NMV Em.Dārziņa Mūzikas vidusskola)
  3. Ivars Bezprozvanovs (PIKC NMV Em.Dārziņa Mūzikas vidusskola)
  4. Diana Griņēviča (Jūrmalas Mūzikas vidusskola)
  5. Antra Šķēle (Ventspils novada Piltenes Mūzikas skola)
  6. Gunda Valdmane (Ventspils novada Piltenes Mūzikas skola)
  7. Eva Odorska (Ventspils novada Piltenes Mūzikas skola)
  8. Dace Štrodaha (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  9. Slavčo Stoilkovski (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  10. Silvija Notte (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  11. Inese Bušmane (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  12. Lilita Biezā (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  13. Ingrīda Madisone (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  14. Sandra Bubindusa (Jelgavas Mūzikas vidusskola)
  15. Andris Grīnbergs (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  16. Viktors Veļičko (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  17. Pēteris Plūme (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  18. Aija Linde (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  19. Andrejs Bubinduss (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  20. Jānis Atslēga (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  21. Beata Zariņa-Blaščinska (PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola)
  22. Dita Barona (PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola)
  23. Lina Andrējeva (PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola)
  24. Irma Pavāre (NMV Rīgas Doma kora skola)
  25. Pāvels Ignatjevs (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  26. Guntars Freibergs (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  27. Kaspars Šmits (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  28. Līga Griķe (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  29. Roberts Martinovskis (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  30. Māris Lasmanis (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)




















ORGANIZATORI:

Silvija Notte (klavierspēles skolotāja) Mārupes Mūzikas un mākslas skola
Dace Štrodaha (skolas direktore) Mārupes Mūzikas un mākslas skola
Inese Bušmane (klavierspēles skolotāja) Mārupes Mūzikas un mākslas skola









KONTAKTINFORMĀCIJA:


Festivāla koordinatori:

Silvija Notte (26660287)