LATVIJAS MŪZIKAS SKOLOTĀJU FESTIVĀLS "MEISTARKLASE"

MĀRUPES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLA SADARBĪBĀ AR SIGULDAS MĀKSLU SKOLU "BALTAIS FLĪĢELIS"


PIETEIKUMI


FESTIVĀLAM PIETEIKUŠIES PEDAGOGI NO


TUKUMA MŪZIKAS SKOLAS
OGRES MŪZIKAS SKOLAS
VALMIERAS MŪZIKAS SKOLAS
SĒJAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
A.KALNIŅA CĒSU MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
ENGURES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
A.DOMBROVSKA MŪZIKAS SKOLAS
BABĪTES MŪZIKAS SKOLAS
MAJORU VIDUSSKOLAS
MĀRUPES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
ĶEKAVAS MŪZIKAS SKOLAS
JŪRMALAS MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
PIKC VENTSPILS NOVADA PILTENES MŪZIKAS SKOLAS
PIKC VENTSPILS MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
PIKC NMV Em.DĀRZIŅA MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
SIGULDAS MĀKSLU SKOLAS "BALTAIS FLĪĢELIS"
VECUMNIEKU MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
BAUSKAS MŪZIKAS SKOLAS
JĀZEPA MEDIŅA RĪGAS MŪZIKAS VIDUSSKOLAS
GROBIŅA MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
PĀVULA JURJĀNA MŪZIKAS SKOLAS
NMV RĪGAS DOMA KORA SKOLAS
PIKC LIEPĀJAS MŪZIKAS UN DIZAINA VIDUSSKOLAS
SALASPILS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS
ROPAŽU MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS "RODENPOIS"
LĪGATNES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS


FESTIVĀLA KONCERTOS PIEDALĪSIES


  1. Dace Bleikša (Tukuma Mūzikas skola, Ogres Mūzikas skola)
  2. Dace Priedīte (Valmieras Mūzikas skola, Ogres Mūzikas skola)
  3. Ieva Lapšāne (Sējas Mūzikas un mākslas skola, Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola)
  4. Gita Andersone (A.Dombrovska Mūzikas skola, Engures Mūzikas un mākslas skola, Babītes Mūzikas skola)
  5. Inese Rasa (Majoru vidusskola, Jūrmalas Mūzikas vidusskola)
  6. Dace Štrodaha (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  7. Silvija Notte (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  8. Slavčo Stoilkovski (Ķekavas Mūzikas skola)
  9. Simona Sunepa (Jūrmalas Mūzikas vidusskola)
  10. Antra Šķēle (Ventspils novada Piltenes Mūizikas skola)
  11. Gunda Valdmane (Ventspils novada Piltenes Mūizikas skola)
  12. Jānis Sproģis (Ventspils novada Piltenes Mūizikas skola)
  13. Irina Kušnirenko (Ventspils novada Piltenes Mūizikas skola)
  14. Paula Mihailova (Ventspils novada Piltenes Mūizikas skola)
  15. Arnolds Dimants (Siguldas Mākslu skola “Baltais Flīģelis”)
  16. Agra Dimante (Siguldas Mākslu skola “Baltais Flīģelis”)
  17. Maija Luiga (PIKC Ventspils Mūizikas vidusskola)
  18. Vineta Čamane (PIKC Ventspils Mūizikas vidusskola)
  19. Iveta Pinkule (PIKC NMV Em.Dārziņa Mūzikas vidusskola)
  20. Andrejs Bilalovs (PIKC NMV Em.Dārziņa Mūzikas vidusskola)
  21. Zane Jurēvica (Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, Bauskas Mūzikas skola)
  22. Līga Opincāne (Ķekavas Mūzikas skola, Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola)
  23. Diana Griņēviča (Jūrmalas Mūzikas vidusskola)
  24. Baiba Šalkovska (Jūrmalas Mūzikas vidusskola)
  25. Andris Grīnbergs (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  26. Inese Jasmane-Rūrāne (Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola)
  27. Daiga Blumberga (Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola)
  28. Sana Villeruša (PIKC Ventspils Mūizikas vidusskola)
  29. Francis Gaiļus (PIKC Ventspils Mūizikas vidusskola)
  30. Maija Zaķis (Grobiņas Mūzikas un mākslas skola)
  31. Zane Ēķupe (Grobiņas Mūzikas un mākslas skola)
  32. Laura Baltaiskalna-Eglīte (Grobiņas Mūzikas un mākslas skola)
  33. Madara Ivane (Grobiņas Mūzikas un mākslas skola)
  34. Aija Linde (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  35. Rūta Serjapina (Pāvula Jurjāna Mūzikas skola)
  36. Ilze Kaspare (Pāvula Jurjāna Mūzikas skola)
  37. Agnese Stalidzāne (Pāvula Jurjāna Mūzikas skola)
  38. Madara Kalniņa (Pāvula Jurjāna Mūzikas skola)
  39. Ilona Birģele (NMV Rīgas Doma kora skola)
  40. Diāna Jaunzeme-Portnaja (Ķekavas Mūzikas skola)
  41. Andrejs Bubinduss (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  42. Jānis Atslēga (Mārupes Mūzikas un mākslas skola)
  43. Edīte Deksne (Jūrmalas Mūzikas vidusskola)
  44. Beata Zariņa-Blaščinska (PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola)
  45. Dita Barona (PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola)
  46. Lina Andrējeva (PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola)
  47. Madara Behmane (Salaspils Mūzikas un mākslas skola)
  48. Santa Grigorjeva (Ropažu Mūzikas un mākslas skola „Rodenpois")
  49. Zane Jurēvica (Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, Bauskas mūzikas skola)
  50. Edīte Deksne (Jūrmalas Mūzikas vidusskola)
  51. Irma Pavāre (NMV Rīgas Doma kora skola)
  52. Miks Vilsons (Siguldas Mākslu skola “Baltais Flīģelis”)
  53. Jolanta Bimbere (Siguldas Mākslu skola “Baltais Flīģelis”)
  54. Elīna Gruzniņa (Siguldas Mākslu skola “Baltais Flīģelis”)
  55. Romans Poļisadovs (Latvijas Nacionālā opera)
  56. Sanita Klešnieks (Siguldas Mākslu skola “Baltais Flīģelis”)
  57. Kaspars Gulbis (Līgatnes Mūzikas un mākslas skola)









FESTIVĀLA NOLIKUMS:
FESTIVĀLA PIETEIKUMA FORMA:

Festivāla pieteikumā lūgums norādīt:

skola:


Dalībnieka vārds,
uzvārds
Personas kods
apliecībai
Mūz.
instr.
Atskaņojamā programma:
komponista vārds, uzvārds
Skaņdarba nosaukums
Kopējā
hron.




Kontaktpersonas vārds, uzvārds:
Kontaktpersonas tālrunis:
Kontaktpersonas e-pasts:


Atzīmēt, ja nepieciešamas 2 klavieres


Kurā koncertā vēlaties piedalīties:
Ventspils novada Piltenes Mūzikas skolā;
Jūrmalas Mūzikas vidusskolā;
Siguldas Mākslu skolā "Baltais flīģelis"
Mārupes Mūzikas un mākslas skolā;











ORGANIZATORI:

Silvija Notte (klavierspēles skolotāja) Mārupes Mūzikas un mākslas skola
Arnolds Dimants (klavierspēles skolotājs) Siguldas Mākslu skola "Baltais flīģelis"
Dace Štrodaha (skolas direktore) Mārupes Mūzikas un mākslas skola
Evita Valaine (teorētisko priekšmetu skolotāja) Mārupes Mūzikas un mākslas skola









KONTAKTINFORMĀCIJA:


Festivāla koordinatori:

Silvija Notte (26660287)
Arnolds Dimants (29213171)

Mārupes Mūzikas un mākslas skola
adrese: Mazcenu aleja 39, Jaunmārupe, Mārupes pagasts;
e-pasts: meistarklases.marupe@inbox.lv

Siguldas Mākslu skola "Baltais flīģelis"
adrese: Šveices iela 19, Sigulda;
e-pasts: arnoldsdimants@gmail.com